Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych CPM Olesno

szyna CPM
Szyna rehabilitacyjna CPM

Wypożyczalnia szyn CPM Olesno i okolice

Potrzebujesz szyny CPM? Gabinet Rehabilitacyjny Konfizjo oferujemy możliwość ich wypożyczenia „od ręki”. Bez zbędnego czekania oferujemy wybór nowoczesnych szyn pozwalających na łatwiejszy powrót do sprawności. Na terenie Olesna, Kluczborka, Wołczyna, Byczyny i Praszki szyny dostarczamy własnym transportem pod wskazany adres. Dodatkowo dla wynajmujących przeprowadzany instruktaż z korzystania z szyn CPM  oraz przekazujemy zalecenia do samodzielnej rehabilitacji. Nasza wypożyczalnia działa przy gabinecie rehabilitacji – wszystkie porady udzielane są przez doświadczonych fizjoterapeutów. 

Ile wypożyczenia szyny CPM?

Wypożyczenie szyny CPM w Oleśnie i okolicach to koszt 20zł/doba. Koszt ten jest liczony za każdy pełen dzień wypożyczenia. Dodatkowo w cenie wypożyczenia szyny CPM znajduje się  dostawa i odbiór, instalacja i instruktaż używania. Szynę można wynająć na dowolny okres. Wystawiamy faktury VAT, która pozwala osobom z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności odliczenie od podatku.

Aktualnie w ofercie posiadamy szyny topowych marek: OrtoFlexL2, Artromot K3 oraz Spectra Essential. Rehabilitacja na szynie CPM stanowi istotny element powrotu do sprawności po zabiegach lub urazach. 

Zamówienie szyny/pytania/konsultacje – KONTAKT.

Scroll to Top